Sur Yapı Marka AVM

Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları

www.suryapimarkaavm.com.tr/ web sitesi Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi'ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi'ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

 

Sitedeki Linkler
http://www.suryapimarkaavm.com.tr/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle sitesahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.


İçerik Kullanımı www.suryapimarkaavm.com.tr tarafından yazılan yazıların ve www.suryapimarkaavm.com.tr tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
- Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
- Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.
1. Bu yazı www.suryapimarkaavm.com.tr'den alınmıştır
2. Kaynak :www.suryapimarkaavm.com.tr
3. Yada sitenizden www.suryapimarkaavm.com.tr adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını www.suryapimarkaavm.com.tr adına Ece Türkiye saklı tutar.